top of page

Perfekcyjna obsługa baristyczna na targach AgroSHOW dla firmy FENDT i AgravisJak tradycja stara każe w domu, sklepie, biurze, barze - wszędzie kawa dziś króluje, każdy chętnie ją smakuje :)

I tak właśnie było na targach AGRO SHOW w Bednarach – jak co roku zorganizowaliśmy kompleksową obsługę baristyczną stoiska firmy FENDT i Agravis.


Na tak dużym stoisku targowym nie mogło zabraknąć profesjonalnych baristów. Wieloletnie doświadczenie w organizacji barów kawowych na targach i innych wydarzeniach, pozwoliło nam na błyskawiczną obsługę.

Kolejki to nie u nas!


Podawanie kawy na targach to nie tylko kwestia smaku, ale również estetyki i doznań wizualnych. Dlatego właśnie wszystkie nasze kawy są podawane gościom stoiska wyłącznie z pięknymi wzorami.


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Na kawie możemy narysować nawet logotyp Twojej firmy.


Przypominamy, że nasze bary wykończone są rozwiązaniem Smart Frame, pozwalającym przygotować druk na specjalnej tkaninie z opcją podświetlenia. Więc możesz zamówić naszą usługę mobilnego baru z Twoim logotypem albo dowolnym projektem, który może pokryć praktycznie całą powierzchnię baru i zachęcić jeszcze więcej klientów do Twojego stoiska targowego.


Chcesz zapytać o wycenę baru kawowego na Twoje wydarzenie? Poprostu napisz do nas na serio.biuro@gmail.com albo wypełnij krótki formularz TUTAJ

Comments


bottom of page