top of page

Pokaz kawowy z degustacją dla firm - zanurz się w wyjątkowy świat kawy i poznaj jej tajniki

W naszej ofercie znajdziecie również profesjonalne pokazy kawowe, podczas których nasi wykwalifikowani bariści wprowadzą uczestników Twojego eventu w wyjątkowy świat kawy.


Pokaz kawowy to świetna atrakcja w trakcie Twojego eventu, spotkania firmowego czy integracji zespołu. Zapewnimy unikalne i niezapomniane wrażenia wszystkim obecnym osobom.


Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość obserwowania mistrzowskiego parzenia kawy i dowiedzą się jak przygotować kawę, unikając błędów! A w zależności od liczby uczestników i harmonogramu wydarzenia, pokaz może przyjąć bardziej formę warsztatową i chętni uczestnicy zaparzą kawę pod pilnym okiem baristy-trenera.


Podczas pokazu kawowego, używamy wyłącznie świeżych ziaren kawy z najwyższej półki tzw. speciality coffee. Dobieramy kawy w taki sposób, żeby każdy z uczestników odkrył dla siebie nowe, dotychczas nieznane, smaki i aromaty, które może zaoferować kawa.


Serio. coffee spot   |    Kawa tylko z najwyższej półki
Serio. coffee spot | Kawa tylko z najwyższej półki

Nawet bardziej zaawansowani kawosze na pewno nie będą się nudzić - zaprezentujemy różne gatunki kawy, różne metody obróbki i stopnie palenia i co najważniejsze - zdradzimy wiele tajemnic kunsztu baristy :)

Jest również opcja małego prezentu dla każdego uczestnika w postaci paczki świeżutkiej aromatycznej kawy - zapytaj nas o szczegóły!


Chcesz zapytać o wycenę pokazu kawowego na Twoje wydarzenie? Poprostu napisz do nas na serio.biuro@gmail.com albo wypełnij krótki formularz TUTAJ

Commenti


bottom of page